چهارشنبه 25 مهر 1397 | Wednesday 17 October 2018

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر - گفتگو با رئیس مرکز علمی کاربردی واحد ۴۸تهران در حاشیه برگزاری جشنواره فیلم کوتاه دریچه

ابراهیمی: از یک سال گذشته و با تغییر کادر مدیریتی دانشگاه شاهد تغییرات بنیادی در این واحد دانشگاهی هستیم

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، دکتر ابراهیمی رئیس مرکز علمی کاربردی واحد ۴۸ در حاشیه برگزاری جشنواره فیلم کوتاه دریچه گفت: از یک سال گذشته و با تغییر کادر مدیریتی دانشگاه شاهد تغییرات بنیادی در این واحد دانشگاهی هستیم.

وی افزود: تفاهم نامه های زیادی با دستگاه ها، نهادها و دانشگاه های مختلف در این مدت یک ساله برای پیشبرد اهداف دانشگاه منعقد شد.

ابراهیمی یکی از پرکارترین و پر هزینه ترین برنامه های مرکز را برگزاری جشنواره فیلم کوتاه دریچه دانست و گفت: بدون تردید مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۸ یکی از بهترین مراکز شهر تهران است که توانست به مدد همت، تجربه و خواست همه دوستان و مدیران این جشنواره را طراحی و برگزار نماید که شاهد استقبال چشمگیر از آن نیز هستیم.

وی در خصوص آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره گفت: تعداد ۳۰۰ اثر به دبیر خانه رسیده است که پس از بازبینی های انجام شده و غربال آثار تعداد ۲۰اثر توسط هیات داوران برگزیده شدند .

رئیس دانشگاه واحد ۴۸ ادامه داد: آثاری که امروز از آنها در این مراسم تقدیر می شود بدون شک از آثار قوی در حیطه فیلمسازی است که امیدواریم روز به روز شاهد رشد این فیلم ساازان باشیم .

وی در خصوص جوایز اهدایی به آثار گفت: امروز و در این مراسم به آثار برگزیده تندیس جشنواره و لوح تقدیر تعلق می گیرد .

ابراهیمی در پایان از برپایی دبیر خانه دائمی جشنواره دانشگاه واحد ۴۸ خبر داد و گفت: امیدواریم در دوره های بعدی جشنواره شاهد آثار بسیار بهتر و رشد کمی و کیفی هر چه بیشتر جشنواره باشیم.

Template Design:Dima Group