جمعه 30 شهريور 1397 | Friday 21 September 2018

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر - کنسرت عاشقانه های محمد معتمدی با همراهی ارکسترسمفونیک فرهنگ و هنر واحد 46 تهران

معتمدی با همراهی ارکستر سمفونیک فرهنگ و هنر در برج میلاد عاشقانه هایش را می خواند

 

 

 محمد معتمدی، در تازه‌ترین کنسرت خود در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران با همراهی ارکستر سمفونیک فرهنگ و هنر، قطعات ارکسترال و عاشقانه خود را خواهد خواند.

به گزارش روابط عمومی موسسه،  محمد معتمدی، خواننده موسیقی ایرانی، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت، کنسرتی را با همراهی ارکستر سمفونیک فرهنگ و هنر (دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46تهران) به رهبری علی‌اکبر قربانی و شهرام توکلی در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد کرد.

در این کنسرت کارهای ارکسترال محمد معتمدی اجرا خواهد شد. البته در لابه‌لای خوانش این قطعات، یک‌سری بداهه‌خوانی‌های جدید برگرفته از اشعار شاعران معاصر کشورمان نیز اجرا می‌شود.

کنسرت عاشقانه‌های محمد معتمدی، در دو سانس 18:30 و 21:30 روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است کنسرت محمد معتمدی پیش از این در زادگاهش کاشان با همراهی ارکستر فرهنگ و هنر در شامگاه جمعه 22 اردیبهشت ماه در خانه تاریخی طباطبایی برگزار و با استقبال بی نظیری از سوی علاقه مندان مواجه شد.

 

 

 

Template Design:Dima Group