به همت مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13تهران صورت گرفت

برگزاری مراسم رونمایی از کتاب رخساره های ایران در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، مراسم رونمایی از کتاب رخساره های ایرانی به همت مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13تهران در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب برگزار شد .

دکتر امین پیرمحمدزاده، مدیر اجرایی این کتاب نفیس با اشاره به اهمیت حمایت از گونه های در خطر انقراض و با تقدیر از چاوش هماوندی به عنوان برنده جشنواره عکس جاذبه های طبیعی ایران ابراز امیدواری کرد توجه به بحث محیط زیست بخصوص یوز ایرانی ادامه یابد.

پیرمحمدزاده استاد دانشگاه نیز ضمن اشاره به برگزاری مسابقه عکس در موضوعات تاریخی، فرهنگی و طبیعی و معرفی برگزیدگان آن گفت: برترین عکس این مسابقه برای چاوش هماوندی بود که طراح جلد این کتاب نیز همین عکاس است اما حاصل مسابقه ای که برگزار شد نمایشگاه عکس گروهی از سراسر ایران بود که در نهایت عکس ها به کتاب مبدل شد. امیدواریم این کتاب و سایر کتاب ها نقطه عطفی برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران باشد.

همچنین انسیه صفاپو به عنوان پدیدآورنده این کتاب و سالاریان ، مدیر روابط عمومی نمایشگاه کتاب نیز در این مراسم به سخنرانی پرداختند .

صفاپو رییس محترم مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 تهران، در پایان این نشست از استقبال یک ناشر انگلیسی از این کتاب اشاره کرد و آن را خبر خوب دانست.

 

ورود به بخش کاربری

مسیریاب سایت

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
7072
مطالب
570
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
427397

آخرین اخبار

حاضریت در سایت

ما 55 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اخبار آموزشی

زنگ خطر کاهش جذب دانشجو با ت...

  محمد سلطانی فر گفت: زنگ خطر کاهش محسوس جذب و پذیر [ ... ]

Template Design:Dima Group

ورود به بخش کاربری

Back to Top