چهارشنبه 25 مهر 1397 | Wednesday 17 October 2018

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر - برگزیده شدن اثر دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر کرمانشاه در جشنواره بین المللی لیمو سیبو 2018

اثر فخرالدین دوست محمد کاریکاتوریست استان کرمانشاه در اولین جشنواره بین المللی لیمو سیبو 2018 برگزیده شد

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، اولین جشنواره لیمو سیبو 2018 در Barakohous شهر cebu فیلیپین در تاریخ 17-18 مارس 2018 برگزار گردید.

این جشنواره با همکاری fadi toon کارتون شبکه خانگی بین المللی و استودیو طراحی کامپو سانتو توسط crisanto Etorma و همسرش Trexie Epis- Etorma و کارکنان barakohaus cebu برگزار گردیده است.

از میان 10 اثر ارسالی فخرالدین دوست محمد دو اثر با مضمون محیط زیست و کودکان قربانی تروریسم به جشنواره راه پیدا کرده و در روزنامه های Sun star cebu روزنامه پیشرو visayas و lifestyle به تاریخ 27 مارس 2018 چاپ و منتشر شده است.

فخر الدین دوست محمد کاریکاتوریست و نویسنده مقالات موفقیت و سخنران همایش های انگیزشی است وی دارای عناوین متعدد ملی و بین المللی در زمینه کاریکاتور و همچنین مدرس و مسئول خانهکاریکاتورکرمانشاه است.

فخرالدین دوست محمد تاکنون در بیش از 150 نمایشگاه بین المللی در کشورهاای چین،ترکیه، لهستان، اکراین، کره جنوبی، سوریه، ایتالیا شرکت کرده است.

روابط عمومی موسسه کسب این موفقیت را حضور رییس محترم مرکز و دانشجوی حایز رتبه در این جشنواره، تبریک و تهنیت عرض می نماید.

 

Template Design:Dima Group