پایان مسابقات ملی مناظره دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در بندرعباس با افتخارآفرینی دانشجویان مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر

اولین دوره مسابقات مناظره اشتغال و کارآفرینی دانشجویی مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور در بندرعباس با شناخت تیم‌های برتر به پایان رسید

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، اولین دوره از مسابقات مناظره مراکز آموزش علمی کاربردی کشور از 13 الی 16 اسفندماه در استان هرمزگان و با شرکت 22 تیم از 17 استان با حضور 88 دانشجو، طی 4 روز رقابت فشرده برگزار گردید.

این مسابقات در حالی پایان یافت که تیم های آذربایجان شرقی مقام اول، هرمزگان مقام دوم، اصفهان مقام سوم و استان مرکزی مقام چهارم را کسب نمودند.

گفتنی است هدف از برگزاری این مناظرات افزایش مهارت دانشجویان در زمینه ایده پردازی پیرامون اشتغال و کارآفرینی بود.

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات، محمدحسین امید رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: تلاش می‌شود با همکاری وزارت علوم این مناظرات در سال آینده با مشارکت دیگر دانشگاه‌های کشور برگزار شود تا بتوان به ارتقای توان دانشجویان کمک کرد.

شایان ذکر است اعضای تیم مناظره استان های هرمزگان و اصفهان متشکل از دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحدهای خلیج فارس و 1 اصفهان بوده است که توانستند با کسب مقام دوم و سوم در این دوره از مسابقات افتخارآفرینی نمایند.

روابط عمومی موسسه کسب ابن موفقیت را به روسای محترم مراکز و دانشجویان حاضر در این دوره از مسابقات تبریک و تهنیت عرض می نماید.

ورود به بخش کاربری

مسیریاب سایت

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
7072
مطالب
570
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
427384

آخرین اخبار

حاضریت در سایت

ما 38 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اخبار آموزشی

زنگ خطر کاهش جذب دانشجو با ت...

  محمد سلطانی فر گفت: زنگ خطر کاهش محسوس جذب و پذیر [ ... ]

Template Design:Dima Group

ورود به بخش کاربری

Back to Top