حضور فعال مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران در جشنواره های بین المللی تئاتر و فیلم فجر

حضور فعال مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران در جشنواره های بین المللی تئاتر و فیلم فجر

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، در بخش داوران، هادی عطایی دانشجوی رشته بازیگری و دبیر انجمن تئاتر و بازیگری مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران به عنوان داور سی و ششمین جشنواره بین المللی فجر در بخش اف استیج ( تئاتر خیابانی و محیطی ) انتخاب گردیدند.

در بخش صحنه ای نیز نمایش «ناگهان همه برمی خیزند... به آوازی دیگر!» به کارگردانی سعیده آجربندیان و بازی آقای پیمان محسنی دانشجوی رشته بازیگری و عضو انجمن تئاتر مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران، هفتم و هشتم بهمن ماه در بخش به‌علاوه فجر سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، و نیز نمایش « مات » به کارگردانی علیرضا اجلی و بازی سیده یاسمن حسینی و نوشین صفری دانشجویان رشته بازیگری و عضو انجمن تئاتر مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران، ششم، هفتم و هشتم بهمن ماه در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، روی صحنه خواهد رفت.

گفتنی است در سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر نیز آقای ابوترابی دانشجوی رشته کارگردانی و عضو انجمن سینمای مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران به عنوان تصویر بردار درسی وششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پردیس ملت در بهمن ماه 96 از افتتاحیه تا اختتامیه حضور فعال خواهند داشت.

ورود به بخش کاربری

مسیریاب سایت

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
4357
مطالب
551
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
387835

آخرین اخبار

حاضریت در سایت

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اخبار آموزشی

زنگ خطر کاهش جذب دانشجو با ت...

  محمد سلطانی فر گفت: زنگ خطر کاهش محسوس جذب و پذیر [ ... ]

Template Design:Dima Group

ورود به بخش کاربری

Back to Top