اثر دانشجوی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر نوشهر در نمایشگاه آرت فیر پارما در ایتالیا به نمایش درآمد

نمایش اثر مرجان الکائی دانشجوی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر نوشهر در نمایشگاه آرت فیر پارما در ایتالیا

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، نمایشگاه هنرهای معاصر آرت فیر پارما یکی از مهمترین رویدادهای سالانه هنری بعد از ارت فیر بلونیا درشمال کشور ایتالیا به شمار می آید که در شهر تاریخی پارما نزدیک میلان برگزار می گردد.

گفتنی است این نمایشگاه همرمان با نمایشگاه اشیای عتیقه و اتومبیلهای آنتیک در یک مکان با سالنهای جداگانه برگزار و به مدت 5 روز طی دو هفته پذیرای هنرمندان و هنردوستان می باشد.

لازم به ذکر است تعداد زیادی از هنرمندان، گالری ها و موزه های اروپایی و ایتالیایی که علاقه زیادی به هنرهای مدرن دارند در این رویداد شرکت می کنند. این نمایشگاه سالانه در ماه اکتبر در مرکز نمایشگاه های پارما برگزار و شرکت کنندگان در این نمایشگاه، انواع مدیوم هنری از جمله نقاشی، مجسمه، آثار سه بعدی، ویدئو، مجموعه اشیاء هنری، چاپ، عکس و اجرا را ارائه می نماید.

شایان ذکر است امسال برای اولین بار هنرمندان ایرانی فرصت یافتند که در این نمایشگاه شرکت نمایند. در همین راستا نیز اثر مرجان الکائی دانشجوی کارشناسی رشته گرافیک مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 2 مازندران (نوشهر) در این نمایشگاهبه نمایش گذاشته شد.

 این نمایشگاه در صدد است تا با نمایش ویژگی ها، شخصیت ها، آثار هنری و سرمایه هنری منطقه، گامی رو به جلو در سطح بین المللی بردارد.

نمایشگاه آرت فیر پارما در ایتالیا تا هشتم اکتبر ادامه خواهد داشت.

ورود به بخش کاربری

مسیریاب سایت

آمار بازدید

بازدیدکنندگان
3578
مطالب
540
وب لینک ها
9
نمایش تعداد مطالب
362536

آخرین اخبار

حاضریت در سایت

ما 16 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

اخبار آموزشی

زنگ خطر کاهش جذب دانشجو با ت...

  محمد سلطانی فر گفت: زنگ خطر کاهش محسوس جذب و پذیر [ ... ]

Template Design:Dima Group

ورود به بخش کاربری

Back to Top