جمعه 30 شهريور 1397 | Friday 21 September 2018

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر - جشنواره تولید آثار قرآنی در مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 اصفهان برگزار می‌شود

جشنواره تولید آثار قرآنی در مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 اصفهان برگزار می‌شود

 

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از ایکنا، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 اصفهان از برگزاری جشنواره‌ای با هدف تولید آثار قرآنی و با تأکید بر مفهوم امید در این مرکز خبر داد.

احسان مشکلانی، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 اصفهان  در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان با بیان اینکه یکی از برنامه‌های دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان، تولید آثار قرآنی است، اظهار کرد: در این راستا، تم دانشگاه با عنوان انسان، امید، آینده نامگذاری شده و تمام دانشجویان مکلف‌اند در کلاس‌های عملی و کارورزی خود، آثاری با مضامین قرآنی و با تأکید بر مفهوم امید تولید کنند.

وی افزود: فرایند تولید آثار با مضامین قرآنی از دو ترم پیش در مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 اصفهان  آغاز شده و تاکنون قریب به ۷۰۰ اثر در رشته‌های مختلف نظیر فیلمنامه‌نویسی، فیلم کوتاه، انیمیشن، تئاتر، سینما، عکس و... تولید شده و در رشته‌هایی چون مدیریت امور فرهنگی و روابط عمومی نیز تولیداتی نظیر اینفوگرافی، مقاله و پایان نامه با تأکید بر مفهوم امید صورت گرفته است.

مشکلانی ادامه داد: تولید این آثار در قالب یک جشنواره صورت می‌گیرد که اختتامیه آن نیمه اول آذر ماه برگزار می‌شود و در جریان آن تمامی آثار به مدت یک هفته برای بازدید عموم علاقمندان به نمایش درمی‌آید، در روز آخر نیز جوایز اهدا می‌شود که این جوایز هم به دانشجویان و هم به اساتید راهنمای تولید این آثار تعلق می‌گیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 اصفهان  اضافه کرد: دانشجویان تا پایان مهر ماه فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در جشنواره ارسال کنند و اختتامیه جشنواره نیز در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان و یا مجتمع سیتی سنتر اصفهان برگزار می‌شود.

Template Design:Dima Group