چهارشنبه 25 مهر 1397 | Wednesday 17 October 2018

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر - محتوای درسی 800 رشته تحصیلی بازنگری می‌شود/ راه‌اندازی سامانه سطح‌بندی مدرسان

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از راه اندازی سامانه جامع نظرسنجی از مدرسان برای بازنگری و به‌روزرسانی محتوای درسی این دانشگاه با هدف ارتقای نظام آموزشی خبر داد

 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از راه اندازی سامانه جامع نظرسنجی از مدرسان برای بازنگری و به‌روزرسانی محتوای درسی این دانشگاه با هدف ارتقای نظام آموزشی خبر داد.

به گزارشروابط عمومی موسسه به نقل از دانشگاه علمی کاربردی، محمد حسین امید در دیدار با مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان یزد ضمن اشاره به طراحی نظام ارتقای مدرسان گفت: در این نظام مدرسان سطح‌بندی شده و دستمزدها بر اساس آن تعیین می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: به زودی سامانه نظرسنجی از مدرسان به منظور بازنگری یا به‌روزرسانی محتوای درسی 800 رشته تحصیلی در این دانشگاه رونمایی می‌شود و از همه مدرسان برای این موضوع کمک گرفته خواهد شد.

امید از سه رکن دانشجو، مدرس و محتوای درسی به عنوان سه رکن مهم و اساسی برای ارتقای کیفیت آموزش در هر نظام آموزشی یاد کرد و افزود: برای این سه رکن مهم در دانشگاه جامع علمی کاربردی برنامه ریزی و اقدامات خوبی صورت گرفته است و ما بر روی به کارگیری مدرسان ماهر و کاربلد تاکید ویژه داریم.

وی اضافه کرد: مدرس خوب دانشجوی خوب تربیت می‌کند و برای این موضوع استانداردهای خاص خود را دارد. همچنین اقدامات انجام شده در خصوص دانشجویان این دانشگاه باعث شده است معدل دانشجویان ورودی در سال گذشته ارتقا یابد.

تدریس 1230 مدرس در دانشگاه علمی کاربردی استان یزد

محمد صالح احمدی راد رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان یزد در این نشست تصریح کرد: هم اکنون 1230 مدرس فعال در این دانشگاه مشغول تدریس هستند که با تشکیل کارگروه های تخصصی روند پالایش علمی آنان در حال انجام است و در این کار گروه‌ها با ارتباطی مستقیمی که با مدرسان برقرار شده است به عنوان بازوی نظارتی دانشگاه و یک نیروی کیفیت بخش در مراکز عمل می‌کنند.

در ادامه این نشست برخی از مدرسان با رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص موضوعات مطرح شده به بحث و بررسی و تبادل نظر پرداختند.

Template Design:Dima Group