سه شنبه 26 تير 1397 | Tuesday 17 July 2018

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر - سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت به ایستگاه پایانی رسید

برگزاري مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمي كاربردي

 

 

مرحله پایانی سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور 200 نفر از منتخبین و راه یافتگان به مرحله نهایی این دور از مسابقات از 24 الی 26 شهریور ماه سال جاری در استان قم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، راه یافتگان به مرحله نهایی بخش شفاهی در رشته های حفظ، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان و مناجات خوانی طی دو روز به مسابقات خواهند پرداخت و در پایان از 147 دانشجو، مدرس و کارمند منتخب تجلیل بعمل خواهد آمد.

سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی که از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده در 26 شهریورماه با به پایان خواهد رسید و مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور و حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدیان رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه های کشور برگزار خواهد شد.

این دوره از جشنواره با ثبت نام و مشارکت بیش از 15 هزار دانشجو، مدرس و کارمندان مراکز علمی کاربردی سراسر کشور در هفت بخش و 36 رشته برگزار شده است که با رشد 33 درصدی مشارکت دانشجویان همراه بوده است.

در حاشیه ی این جشنواره، نمایشگاه آثار برگزیده دانشجویان بخش هنری برگزار می شود و غرفه یادبود شهدای مدافع حرم دانشگاه جامع علمی کاربردی و شهید محسن حججی نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

Template Design:Dima Group